TARIM KREDİ YEM GENEL MÜDÜRÜ HASAN FEHMİ KINAY'DAN BÖLGE BİRLİĞİMİZE ZİYARET

Tarım Kredi Yem Genel Müdürü Hasan Fehmi Kinay’dan Sakarya Bölge Birliğimize Ziyaret.

Tarım Kredi Yem Fabrikalarının Genel Müdürü Hasan Fehmi Kinay Tarım Kredi Yem Sakarya Şubesi fabrikasında incelemelerde bulunarak, kooperatif ve hayvansal üretim tesislerine ziyaretler gerçekleştirdi. 
“Gücümüzü, birliğimizden alıyoruz; azmimizi ise ülkemize olan hizmet aşkımızdan” diyerek Türk çiftçisine hizmeti borç bildiklerini kaydeden Genel Müdür Kinay, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Yem Fabrikalarının 150 yıllık kurum geçmişi ve 30 yıllık bilgi birikimi ile yem konusunda uzmanlık ve teknolojiyi birleştirdiklerine vurgu yaptı. Kinay, Türkiye genelinde “Tarım Kredi Yem” adı altında 12 adet yem fabrikası ile üreticilere hizmet verdiklerini bildirerek aynı zamanda çiftçi destek hizmetleri, çiftçi bilinçlendirme eğitimleri ve uzman personelleri ile saha çalışmaları gerçekleştirdiklerine vurgu yaptı.
Genel Müdür Hasan Fehmi Kinay’ı TKK Sakarya Bölge Birliği Müdürü Mücahit ASALIOĞLU karşıladı. Genel Müdür Kınay Tarım Kredi Yem Sakarya Şubesini ziyaret ederek personelle buluştu ve fabrikada incelemelerde bulundu. 
Bölge Birliğimize bağlı 2868 Osmanbey, 1033 Kayalarreşitbey ve 1678 Karapürçek Tarım Kredi Kooperatiflerini ziyaret etti.Bölgedeki bazı hayvan yetiştirme çiftliklerine de ziyaret ederek üreticiler ile çeşitli temaslarda bulundu.

Okunma 568 defa